Dulkių šluotelė (su pinijos aliejmi)

39.00€
Prieinamumas: Laikinai nėra
Gamintojas: TREND
Prekės kodas: 0008
Peržiūrėta kartų: 3602

Revoliucija dulkių valyme!
Valydami baldus nuo dulkių su mumis įprasta ar sudrėkinta pašluoste nevisada pasiekiame norimą rezultatą. Pasitenkiname tik tada kai naudojame aliejus ar kitas valymo priemones. Tada mūsų butas maloniai kvepia, o baldai atrodo vėl kaip nauji. Žinome, kad nėra taip paprasta nuvalyti dukes nuo išražytų, dekoruotų baldų.
Sprendimas
Tankūs medvinės pluošto kutai, impregnuoti pinijos aliejumi, suriša dulkes. Vienu rankos judesiu nuvalysite kiekvieną lentjuostę, spintos duris ir t.t. Nuvalius dulkes, šluotelę išpurtome ir istatome i jai skirtą dėklą. Po 2-3 mėn. Patamsėjusius šluotelės kutus reikia išplauti, išdžiovinti ir nakčiai įmerkti į nedidelį kiekį pinijos aliejaus (1 cm gilioje lėkštėje). Grynas pinijos aliejus (150 ml) labia ilgai išlaiko savo savybes. Aliejų galima užsisakyti pas mus pakartotinai. Dulkių valymas su šia sistema – patogus ir paprastas. Tai ir valymas, ir poliravimas, ir konservavimas.
Šluostė žavi ir automobilių vairuotojus!
Su šia šluotele akimirksniu nuvalysite dulkes nuo prietaisų skydelio. Aliejumi impregnuotas medvilnės pluoštas nebraižo valomojo paviršiaus. Toks sausas dulkių valymo budas – greitas, patikimas, patogus. Galime užtikrinti, kad šios šluotelės atsisakyti negalėsite, o susižavėję pasiūlysite savo giminaičiams ir pažistamiems.
·    Naudojant šią šluotelę pasiekiamas ypatingas valymo rezultatas. Nepakanka įprastos valymo pašluostės gerai nuvalyti dulkes nuo senovinių išraižytų baldų ar jų dekorativinių detalių. Iš medvilnės pluošto pagaminti šluotelės kutai vienu rankos judesiu nuvalo dulkes nuo įvairiausių baldų, dekoratyvinių juostelių, puošybos elementų.
·    Šluotelės medžeginė dalis impregnuota pinijos aliejumi. Valant dulkės susijungia medvilnės pluošto kutuose, o valomasis paviršius pasidengia ploničiu pinijos aliejaus sluoksniu. Patalpoje pasklinda aromatingas kvapas ir baldai atrodo vėl kaip nauji.
·    Nuvalius dulkes šluotelė išpurtoma ir įstatoma į jai skirtą mažą dėklą. Po dviejų, trijų mėnesių nuo dulkių sankaupų patamsėjusius kutus reikia išplauti, išdžiovinti ir nakčiai įmerkti į nedidėlį pinijos aliejaus kiekį.
·    Ši šluotelė – tai visa valymo sistema, nepriekaištingai prižiūrinti vertingus baldus, ju dalis.
·    Dulkes valyti su šia šluotele – patogu ir paprasta. Ji ne tik valo, bet poliruoja bei konservuoja valomajį paviršių. Labai svarbu, kad ši valymo sistema yra ekologiškai švari

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: