LYAPKO aplikatorius-juosta Universalus M 4,3 Ag

43.98€
Prieinamumas: Laikinai nėra
Gamintojas: LYAPKO aplikatoriai
Prekės kodas: eco8
Peržiūrėta kartų: 4337

Universalus M diržas susideda iš 5 kilnojamų plokštelių ir 2 reguliuojamų juostų, kurios leidžia perkelti plokštes, renkantis patogią padėtį bet kurios veido, plaukuotos galvos dalies, kaklo, ausų srities poveikiui, taip pat naudoti kitoms kūno sritims: keliams, alkūnėms, klubams. Tai leidžia naudoti aplikatorių ne tik oftalmologijoje, bet ir kosmetologijoje, stomatologijoje, otorinolaringologijoje, neurologijoje. Vienos plokštelės, pritvirtintos prie akių srities, dydis yra 140x65mm (2 vnt.)., 3 plokštelių, pritvirtintų prie galvos galo, dydis yra 90x65, 68x65, 77x65 mm, adatos žingsnis yra 4,3 mm, adatų skaičius yra 1485.

Plokštės pagamintos iš medicininės gumos, ant kurios užfiksuotos adatos iš skirtingų metalų: vario, cinko, geležies, sidabro, nikelio. 
 

Naudojimas: trumpos procedūros trukmė 10-15 min., ilgas seansas – procedūros trukmė 15-25 min. Rekomenduojami 3 kursai po 10-12 dienų. Galima pakartoti po 1 mėnesio pasikonsultavus su okulistu. Procedūras atlikti sėdint arba gulint.  Dėmesio! Aplikatorius skirtas asmeniniam naudojimui. Laikantis instrukcijų nurodymų tiks naudoti 5-7 metus nuo naudojimo pradžios.

Sudedamosios dalys: varis, geležis, cinkas, sidabras, nikelis, medicininė guma.
 

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: