Indas nosies valymui „Petal Neti Pot“ Advaita

39.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: Pranamat Eco taškiniai aplikatoriai-kilimėliai
Prekės kodas: pran8
Peržiūrėta kartų: 828

„Petal“ nosies valiklis, pagamintas „Advaita“ įmonės, suderinus vedų senovės žinias su šiandienos sveikatos priežiūros praktika. Puiki priemonė, skirta nosies higienai. Lotoso žiedo forma, įkvėpta pačios gamtos, šis žiedlapio formos nosies valiklis – tikras meno kūrinys.
 

Naudojimas:

1. Gerai išplaukite Neti puodelį.

2. Tuomet į jį įpilkite šilto, kūno temperatūros, virinto vandens ir įdėkite vieną arbatinį šaukštelį druskos (500 ml vandens kiekiui). Rekomenduojame naudoti jūros druską. Druska su jodu netinka. Papurtykite, kad druska ištirptų. Tirpalas turėtų priminti ašarų skonį. Jei atlikdami nosies valymą, jaučiate deginimą ar kitus nemalonius pojūčius, sumažinkite druskos koncentraciją ir vandens temperatūrą.

3. Procedūrą atlikite būdami prie kriauklės ar vonioje. Stenkitės laikyti kojas pečių plotyje, išlaikykite galvą ir stuburą tiesiai. Atsargiai nukreipkite nosies valiklio galiuką į dešinę nosies šnervę. Tuomet kreipkite galvą į dešinę pusę, kad galvos linija sutaptų su pečių linija. Tada lėtai pilkite paruoštą tirpalą, praverkite burną. Procedūros metu nežiovaukite, nekalbėkite ir nesijuokite. Vanduo turi išbėgti pro kairę nosies šnervę. Jei pateko į burną, nenurykite. Tik pakeiskite galvos poziciją, kad vanduo pratekėtų pro kairę nosies šnervę.

 

4. Po procedūros, išsipūskite nosį (20-30 kartų, vis pasukant galvą).

5. Tą patį kartokite su kaire nosies šnerve.

6. Po procedūros, indelį išplaukite šiltu vandeniu.

Rekomenduojame su šia priemone valyti nosį kiekvieną dieną. Primename, kad Petal nosies valiklis – skirtas asmeninei higienai. Kiekvienas šeimos narys turi turėti sau skirtą priemonę.

 

Produkto svoris – 530 g. Tūris – 450 ml. Rekomenduojamas kiekis skalavimo skyščio - 300ml.

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: