Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 0,85l (17 skalbimų)

10.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: ECOVER
Prekės kodas: eco16
Peržiūrėta kartų: 2748

Koncentruotas skystas skalbiklis – tai gamtos galia butelyje.  „Smart Green“ technologijos dėka jūsų skalbiniai bus nepriekaištingai švarūs ir puikiai kvepės.

✓  Nedirgina jautrios odos

✓  Pašalina sunkiai išplaunamas dėmes

✓  „Smart Green“ technologija  

Naudoti:tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Pilti tiesiai į skalbiklio skyrelį . Visada vadovaukitės informacija skalbinių etiketėse ir skalbimo mašinos instrukcijomis. Netinka vilnai ir šilkui, šiems audiniams skalbti naudokite Ecover skystą švelnų skalbiklį Delicate.

Įspėjimas.Stipriai dirgina akis. Ecover universali koncentruota skalbimo priemonė. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Išimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir jei lengvai galite juos išimti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nesiliauja: Kreipkitės į gydytoją. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: 5-15%: nejoninės ir joninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. <5%: muilas, kvapiosios medžiagos (limonenas, linalolas, geraniolis, butilfenil metilpropionalis, citronelolas), enzimai. Kiti: vanduo, natrio citratas, alkoholis, glicerinas, polipropileno tereftalatas, trinatrio atilenediamino disukcinatas, pieno rūgštis. 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: