TREND Active Kalkių pašalinimo priemonė 500 g.

18.50€
Prieinamumas: Laikinai nėra
Gamintojas: TREND
Prekės kodas: val6
Peržiūrėta kartų: 182

TREND Active Kalkių pašalinimo priemonė 500 g.

TREND Active kalkių pašalinimo priemonė - veiksminga nenaudojant cheminių medžiagų. Trend Active kalkių pašalinimo priemonė be vargo nuims kalkių apnašas tualete ir vonioje, taip pat puikiai tinka kalkių nuėmimui kavos virinimo aparatuose, gariniuose tygintuvuose ir t.t.. Skirta greitam ir veiksmingam kalkių nuosėdų ir švelnus aplinkai.

Be kenksmingų cheminių medžiagų. Vaisių rūgštys, tokios kaip citrinos, obuolių ir vyno rūgštys yra maistas, todėl jis nekenksmingas gamtai ir sveikatai.

Gerai valo WC, kriaukles, vonias, dušo kabinas, plyteles, vonios įrangą. Taip pat kalkių nuosėdų šalinimui iš elektrinių prietaisų, garo lygintuvu, skalbimo mašinu, indaplovės ir tt

Veiksmingas, švelnus ir nekenkiantis aplinkai, ekologiškas. Tinka veganams.

TREND Active Kalkių pašalinimo priemonė yra pagaminta rankomis.

450 g TREND Active Kalkių pašalinimo priemonė gali atitikti apie 30 butelių iš įprastų kalkių šalinimo valiklių.

Tai geras kainos ir kokybės santykis ir taip pat tausoja aplinka nuo daugybes plastikinių atliekų.

dozavimas:

nuo 3 iki 4 arbatinių šaukštelių iki 0,5 litrų vandens (rekomenduojame įpilti 4 ml į TREND purkštuvąu), trumpai pakratyti!

Norint pašalinti sunkiau išvalomas, įsisenėjusias dėmes kalkių nuosedas : 4 - 6 arbatiniai šaukšteliai iki 0,5 litrų vandens (rekomenduojame įpilti 4 ml į TREND purkštuvą), trumpai pakratyti!

į unitazą per naktį įpilkite apie 3 šaukštus Active Kalkių pašalinimo priemonės, ryte - net ir užsispyręs šlapimo akmuo gali būti pašalintas šepečiu.

Pastaba Atkreipkite dėmesį, kad net natūralios vaisių rūgštys neturėtų būti naudojamos ant marmuro ar kitų rūgštims jautrių paviršių! Kilus abejonėms, atlikite bandomąjį valymą nepastebimoje vietoje. Prieš pildydami, reguliariai nuplaukite purškimo buteliuką! Kadangi konservantų nėra tai bet kokie likučiai gali sugest.

Sudietis: Citrinų rūgštis, vyno rūgštis, Pieno rūgštis (grynai vegan)

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: