TREND Active Kalkių pašalinimo priemonė 500 g.

18.50€
Prieinamumas: Laikinai nėra
Gamintojas: TREND Products
Prekės kodas: val6
Peržiūrėta kartų: 478

TREND Active Kalkių pašalinimo priemonė 500 g.

Trend Active kalkių pašalinimo priemonė be vargo nuims kalkių apnašas. Be kenksmingų, cheminių medžiagų.

Vaisių rūgštys, tokios kaip citrinos, obuolių ir vyno rūgštys naudojami  maistui, todėl jis nekenksmingas gamtai ir sveikatai.

Gerai valo WC, kriaukles, vonias, dušo kabinas, plyteles, vonios įrangą. Taip pat kalkių nuosėdų šalinimui iš elektrinių prietaisų, garo lygintuvu, skalbimo mašinu, indaplovės ir t.t.

Veiksmingas, švelnus ir nekenkiantis aplinkai, ekologiškas. Tinka veganams.

450 g TREND Active Kalkių pašalinimo priemonės tai apie 30 butelių įprastų kalkių šalinimo valiklių. Tai geras kainos ir kokybės santykis ir taip pat tausoja aplinką nes apsaugo nuo daugybes plastiko atliekų.

Dozavimas:

•nuo 3 iki 4 arbatinių šaukštelių iki 0,5 litrų vandens (rekomenduojame įpilti 4 ml į TREND purkštuvą), trumpai pakratyti!
•Norint pašalinti sunkiau išvalomas, įsisenėjusias dėmes kalkių nuosedas : 4 - 6 arbatiniai šaukšteliai iki 0,5 litrų vandens (rekomenduojame įpilti 4 ml į TREND purkštuvą), trumpai pakratyti!
•į unitazą per naktį įpilkite apie 3 šaukštus Active kalkių pašalinimo priemonės, ryte - net ir užsispyręs šlapimo akmuo gali būti pašalintas šepečiu.
 
Pastaba: Atkreipkite dėmesį, kad net natūralios vaisių rūgštys neturėtų būti naudojamos ant marmuro ar kitų rūgštims jautrių paviršių! Kilus abejonėms, atlikite bandomąjį valymą nepastebimoje vietoje.

Prieš pildydami, reguliariai nuplaukite purškimo buteliuką! Kadangi konservantų nėra tai bet kokie likučiai gali sugest.

Sudietis: Citrinų rūgštis, vyno rūgštis, pieno rūgštis

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: