Trend Royal Aukščiakraštės keptuvė TR128, Ø 28 cm, aukštis 5 cm

87.00€
Prieinamumas: Laikinai nėra
Prekės kodas: kept28
Peržiūrėta kartų: 297

Trend Royal Aukščiakraštės keptuvė TR128, Ø 28 cm, aukštis 5 cm

Aukščiausios rūšies kokybė puodai ir keptuvės iš TREND ROYAL serijos išlieti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio Vokietijos metalurgijos gamyklose. TREND ROYAL puodų vidus padengiamas keturis kartus, o išorė - du kartus keramikos, titano ir deimanto kristalų sluoksniu. Todėl jie yra patvarūs ir tvirti. Garantuojamas virimas ir kepimas be prilipimo ir pridegimo.

 

TREND Royal -gamina indus 30 metų

TREND Royal įkurta TREND produktai Austrijoje, buvo žinomi dešimtmečius už aukščiausią kokybę.

Jau kelis dešimtmečius, TREND Royal puodai ir keptuvės sužavi klientus visame pasaulyje.

Nesvarbu, ar profesionalus virėjas ar mėgėjas ,  TREND Royal puodai ir keptuvės tiesiog daro maistą geresnį tai vieningą nuomonę tūkstančių patenkintų klientų visame pasaulyje.

TREND Royal suteikia riškesni skoni, daugiau malonumo ir sveiką paruošimo kokybę. Ypač tinka veganų ar vegetariškų patiekalų paruošimui.

funkcijos
 MADE IN GERMANY - TREND Royal virtuvės indai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio Vokietijoje pagal mūsų liejimo proceso specifikacijas. TREND Royal išliejama rankiniu būdu.
 THERMOBODEN - TREND Royal virtuvės indai yra išskirtinio storio iki 9 mm. Taigi kruopščiai pagamintas indų padas atitinka aukščiausius šilumos laidumo, geriausius energijos taupymo ir virimo rezultatus, kurie jus džiugins.
 Novatoriškas SILOTEQ SEALING - susidaro iš moderniausių medžiagų. Jis yra labai atsargiai naudojamas keliuose sluoksniuose viduje ir išorėje. Tai suteikia „TREND Royal“ virtuvės indams nepriekaištingas savybes. SILOTEQ SEALING neturi kenksmingo PFOA.
 „TREND Royal COOKWARE“ - keptuvės ir puodai turi ergonomišką rankeną ir yra saugūs iki 230 laipsnių.
 

savybės: keramikos viryklėsdujinė viryklėelektrinė viryklė
skersmuo: Ø 28 cm
Produkto svoris: 1,87 kg

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: