Pakeičiamos galvutės Medium dantų šepetėliui Radius Source 2vnt.

6.98€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: RADIUS
Prekės kodas: radgalvmed
Peržiūrėta kartų: 698

Keisti dantų Radius Source dantų šepetėlių galvutes yra žymiai geriau, nei pirkti naują dantų šepetėlį. Taip tausojame gamtą ir jos išteklius.Radius Source dantų šepetėlių galvutės pagamintos iš tąsaus medienos celiuliozės plastiko ir niekada nelūžta. Šereliai pagaminti iš natūralaus pluošto, kuris gaunamas naudojant tą pačią technologiją kaip ir gaminant sintetinį kaproną iš naftos, tik vietoj naftos naudojamas ricinmedžio sėklų aliejus. Šereliai galvutėje išdėstyti vėduoklės principu, kad geriau apimtų audinius, dantų-dantenų liniją. Smailėjanti galvutės forma leidžia pasiekti siaurąsias burnos vietas. Du kart mažiau plastiko nei paprastame šepetėlyje ir labai liaunas kotelis garantuoja nepaprastą valymo malonumą ir komfortą, kai jūs nejaučiate galvutės dydžio, tačiau jaučiate, kaip šerelių gausa efektyviai šalina apnašas. 

Patvirtintas ADA (Amerikos odontologų asociacijos)

Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos

Naudojimas: Norėdami pakeisti dantų šepetėlio galvutę, smarkiai truktelkite galvutę ir kotelį į skirtingas puses, po to įdėję naują galvutę į kotelį, spustelkite į vidų.

Sudedamosios dalys: Norėdami pakeisti dantų šepetėlio galvutę, smarkiai truktelkite galvutę ir kotelį į skirtingas puses, po to įdėję naują galvutę į kotelį, spustelkite į vidų.

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: