Indaplovių tabletės ECOVER All-in-one, 500g (25tabletės)

9.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: ECOVER
Prekės kodas: eco25
Peržiūrėta kartų: 2849

Šios veiksmingos indaplovių tabletės - puiki priemonė tobulai indų švarai. Daugiau jokių ruoželių, plovimo priemonių likučių ir nuosėdų. Šios tabletės veiksmingai plauna, yra patogios naudoti. Gaivus kvapas papildo tobulą švarą ir sudaro puikų tviskantį indų priežiūros derinį. Priemonę lengva dozuoti ir saugu naudoti.

ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

✓  Su skalavimo priemone ir druska

✓  Greitai džiūstanti formulė

✓  Su natūraliais ingredientais

✓  25 indaplovių tabletės

 

Naudojimas:pašalinkite maisto likučius iš indų. Naudokite tik vieną kapsulę vienam skalbimo ciklui. Išimkite tabletę iš įpakavimo ir įdėkite į tam skirtą indaplovės skyrelį. Jei naudojate kietą vandenį, galite papildomai naudoti Ecover pagalbinę priemonę ir įprastą indaplovių druską. Naudokite indaplovę pagal gamintojo nurodymus. Virtuvės reikmenys pagaminti iš tokių medžiagų, kaip sidabras, aliuminis, žalvaris, varis, krištolas, antikvarinis ar tapytas porcelianas, plastikas, medis, dramblio kaulas ar kaulas yra netinkami plauti indaplovėje. Visi šie indai plaunami rankomis naudojant Ecover skystą indų ploviklį. Įpakavimas apsaugo tabletes nuo drėgmės ir yra 100% perdirbamas.

Įspėjimas:Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Patekus į akis: plaukite vandeniu kelias minutes. Išimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir jei lengvai galite juos išimti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nesiliauja: kreipkitės į gydytoją. Prarijus: skalaukite burną. NEBANDYKITE sukelti vėmimo. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys:5-15%: Deguonies pagrindo balinamoji medžiaga. <5%: Nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, kvapiosios medžiagos (limonenas), enzimai (sudėtyje yra subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją). Kiti: natrio citratas, natrio karbonatas, polipeptidas, dinatrio disilikatas, balinimo aktyvatorius, natrio bikarbonatas, sorbitolis, molis, glicerinas, natrio gliukonatas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: