TREND Active uneversalus deguoninis baliklis 500 g.

18.00€
Prieinamumas: Laikinai nėra
Gamintojas: TREND Products
Prekės kodas: val7
Peržiūrėta kartų: 468

TREND Active uneversalus deguoninis baliklis 500 g.

TREND Active uneversalus deguoninis baliklis  ECO & Vegan

 

Neudojimas: 

  • Skalbiniams, baltiems skalbiniams (virtuvės rankšluoščiai, patalynė) ir spalvotoms spalvoms (patikimai pašalina dėmes, apsaugo nuo pilkumo ir geltonos spalvos). Taip pat tinka švelnios tekstilės dėmių valymui, kurių negalima plauti karštu vandieniu.
  • Mašinos valiklis (skalbimo mašina, indaplovė) kartu su kalkių šalinimo priemone. Pašalina ir apsaugo nuo nemalonių kvapų, apsaugo skalbimo mašiną nuo kalkių ir nešvarumų sukeltų pažeidimų? pašalina kvapus sukeliančias bakterijas. Į mašiną įpilkite 2 šaukštus baliklio ir 1 kalkių pašalinimo priemonės, skalbkite ne mažiau kaip 60 ° C temperatūroje.
  • Nuotekų valymo įrenginys: į kanalizaciją įpilkite 1 valgomajį šaukštą baliklio ir 1 kalkių pašalinimo priemonės, įpilkite apie 250 ml karšto vandens. Po 10 minučių įjunkite čiaupą ir trumpai nuskalaukite. 100% netoksiškas aplinkai! Reguliarus, net profilaktinis naudojimas apsaugo nuo problemų iš anksto.
  • Tualeto šepetėlio valymas: idėkite tualetinį šepetį į tualeto vandens rezervuarą (ne baką, bet sifoną), pabarstykite 1 valg. šaukšta baliklio. Palaukite 10 minučių, tada šepečiu nuvalykite visą tualeto vidų, nuplaukite šepetėlį.
  • Kiti daiktai (antkapiai, terasos plytelės, ...): Apibarstikite samanų dengtus plotus balikliu (idealiu , jei turite: pridėkite šiek tiek riebalų pašalinimo priemonės). Paskui nuvalykite šepečiu. Svarbu: liekanos gali saugiai patekti į gamtą, nes gaminys visiškai ekologiškas.
  • indaplovės valymui naudoti kartu su universaliu valikliu arba indų plovikliu.

Sudėtis

Natrio perkarbonatas, soda

 
 
 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: