Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 1l

10.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: ECOVER
Prekės kodas: ecovuni
Peržiūrėta kartų: 405

Universalus skystas skalbiklis, kurio dėka Jūsų drabužiai tarnaus ilgiau.

* Kruopščiai skalbia, pašalina sunkiai išplaunamas dėmes.

* Atgaivina audinių spalvas ir ryškumą.

* Pašalina pūkelius ir burbuliukus nuo medvilninių audinių.

Su augalinės kilmės biologiškai suyrančiomis sudėtinėmis dalimis. Dermatologiškai patikrintas, tinka jautriai odai. Tinka veganams. Pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbto plastiko.

ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

✓  Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų

✓  Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį

✓  Nebandomi su gyvūnais

✓  Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų

✓  Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies

✓  Gaminiai patikrinti dermatologų 

 

Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams skalbti 30-60 laipsnių temperatūroje. Pilti tiesiai į skalbiklio skyrelį. Visada vadovaukitės informacija skalbinių etiketėse ir skalbimo mašinos instrukcijomis. Netinka vilnai ir šilkui. Šiems audiniams skalbti naudokite Ecover skystą švelnų skalbiklį Delicate.

Naudojimas: jei vanduo vidutinio minkštumo, įpilkite 50 ml skalbiklio į skalbimo priemonių skirstytuvą (4-5 kg skalbinių). Jei skalbinių turite daugiau (6-8 kg) arba vanduo yra kietesnis, tuomet naudokite 70 ml skalbiklio. Nustatykite skalbimo programą pagal gamintojo instrukciją ir skalbkite.

Vienas dangtelis = 40 ml.

Įspėjimas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Stipriai dirgina akis. Jei skalbiklio pateko į akis, nedelsdami praskalaukite vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, pirmiausia pabandykite juos išsiimti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nesiliauja, kreipkitės į gydytoją ir su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.

 

Sudedamosios dalys: 5-15%: nejoninės ir joninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. <5%: muilas, kvapiosios medžiagos (limonenas, linalolas, geraniolis), enzimai. Kiti: vanduo, natrio citratas, alkoholis, glicerinas, citrinos rūgštis.
 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: