LYAPKO masažuoklis Faraonas-L

8.80€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: LYAPKO aplikatoriai
Prekės kodas: LIAPFAR
Peržiūrėta kartų: 1656

Polimerinis masažuoklis "Faraonas L su mineralais"

Jūsų sveikatai ir ilgaamžiškumui.

Rankiniu masažuokliu "Faraonas" galite atlikti bendro tipo, segmentinį, energetinį, klasikinį, taškinį ar anticeliulitinį masažus. Tokį masažą su masažuokliu "Faraonas" lengvai galėsite atlikti ir patys.

Profesionalūs masažistai šiuo masažuokliu savo taikomą terapinio poveikio įvairovę galės papildyti labai originaliu ir pacientams maloniu masažo būdu. Ergonomiškumo dėka "Faraonas" masažų efektyvumą pagerina 2-3 kartus.

„Lyapko“ plastikinis masažuoklis „Faraonas L“ yra unikalus, nes jame bendrą teigiamą piramidinės struktūros poveikį dar sustiprina mineralų įtaka.

Neto: 0,086 kg +- 2%.

Masažo trukmė ir jo intensyvumas lemia norimą efektą. Ilgas, iki 15 minučių ar daugiau trunkantis masažas skatina visišką raumenų atsipalaidavimą, sukuria raminamąjį efektą. Trumpas 3-5–7 minučių masažas turi tonizuojantį (stimuliuojantį) poveikį.

Keturi masažo intensyvumo tipai:

- švelnus paviršiaus masažas su kamuoliukais su dideliu spinduliu (piramidės pagrindas);

- stipresnis masažas atliekamas dideliais pusrutuliais, esančiais ant pagrindinių kamuoliukų; tuo pačiu metu yra poveikis paviršiniams raumenų sluoksniams;

- gilus masažas atliekamas kūgio formos projekcijomis su sferinėmis viršūnėmis. Tuo pačiu metu raumenys yra treniruojami iki galo;

- Labai efektyvus masažas - intensyviausias, skirtas giliam raumenų, raiščių apdorojimui ir masažui iki vidinio raumenų sluoksnio (atliekamas su aštriausiais kūgio formos išsikišimais).
 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: