Universalūs skalbimo milteliai ECOVER ESSENTIAL, 1,2 kg

11.50€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: ECOVER
Prekės kodas: ecovlevmilt
Peržiūrėta kartų: 1220

Šie Ecover Essential universalūs skalbimo milteliai puikiai pašalina nešvarumus ir suteikia jūsų skalbiniams švelnų Provanso levandų laukų kvapą. Ecover Essential yra išskirtiniai produktai, pagaminti Belgijoje turintys ECOCERT sertifikatą. • Kvapai sukurti iš natūralių ingredientų • Ecocert sertifikatas • Pagaminta Belgijoje • Draugiški Veganams • Biologiškai suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.
 

  • Naudojimas

Visada perskaitykite skalbimo instrukcijas ant drabužių. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams. Išrūšiuokite baltus ir spalvotus skalbinius ir skalbkite atskirai. Tinka 30-60°C. Ugniai atsparūs drabužiai: niekada nemirkykite ir neskalbkite aukštesnėje nei 50°C temperatūroje. Mažiau nešvariems skalbiniams naudokite trumpą programą. Spalvotiems skalbiniams rekomenduojame Ecover skalbimo miltelius spalvotiems audiniams. Vilnai ir šilkui naudokite Ecover Wool ir Delicate minkštiklius.

Standartinis skalbimo kiekis (4–5 kg) – minkštas arba vidutinio kietumo vanduo: mašina = 75 g (100 ml), rankinis = 50 g (65 ml)

Didesnis skalbimas (6-8 kg) arba nešvaresni skalbiniai – kietas vanduo = 100 g (130 ml)
 

  • Sudedamosios dalys

Natrio sulfatas, natrio karbonato peroksidas, ceolitas, natrio C12-18 alkilo sulfatas, vandeninis vanduo, TAED, lauretas-6, natrio citratas, lauretas-7, natrio poliaspartatas, riebalų rūgštys C16-18 natrio druskos, natrio karboksimetilkrakmolas, natrio karbonatas, natris Silikatas, natrio chloridas, kvepalai, celiuliozės derva, limonenas, linalolis, celiuliozė

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: