"TREND Active" riebalų šalinimo priemonę 500 ml.

15.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: TREND Products
Prekės kodas: virtval
Peržiūrėta kartų: 666

Geriausias virtuvės valiklis: "TREND Active" riebalų šalinimo priemonę - natūrali ir tvari švara 500 ml formate!

Aprašymas
"TREND Active" riebalų šalinimo priemonę yra puikus sprendimas visiems, ieškantiems galingo, bet švelnaus valiklio. Dėl natūralių žaliavų ir grynų natūralių eterinių aliejų jis idealiai tinka virtuvei valyti. Tačiau jį taip pat galima be jokių problemų naudoti neuždengtoms natūralioms grindims (medienai) ir įsisenėjusioms tekstilės bei kilimų dėmėms šalinti.

"TREND Active" riebalų šalinimo priemonę yra puikus riebalų valiklis jūsų virtuvei! Dėl aukštos kokybės ir unikalios formulės jis be vargo pašalina pačias įsisenėjusias dėmes. Be to, jis visiškai saugus žmonėms ir aplinkai. Todėl naudodami mūsų produktą virtuvėje galite būti visiškai ramūs.

Daugelis žmonių nesuvokia, kiek daug plastiko atliekų jie pagamina kiekvieną dieną, tačiau jų kiekį galima lengvai sumažinti. Naudodami "TREND Active" valymo koncentratus galite prisidėti prie aplinkos tausojimo: mūsų 500 ml buteliuke esantis koncentratas prilygsta maždaug 25 įprastų valymo priemonių buteliukams. Taigi taupote ne tik plastiką, bet ir pinigus!

Dozavimas:

Tiekiamas siurblys leidžia ekonomiškai ir tikslingai dozuoti produktą. 1 x pompa = 2 ml!
Rekomenduojame naudoti purškimo metodą ekonomiškam priežiūros valymui. Mūsų purškimo buteliukus su tiksliomis dozavimo instrukcijomis galima sumaišyti su vandeniu.
Purškimo buteliukas įprastam užterštumui: 10-20 ml į 0,5 l vandens, jei užterštumas labai didelis: Užtepkite gryno riebalų valiklio, palikite, kad jis pradėtų veikti, tada kruopščiai išvalykite ir kruopščiai nuplaukite; jei reikia, procesą pakartokite.
Priklausomai nuo užterštumo laipsnio: 20-30 ml į 10 litrų vandens.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: